Aleyna Tilki: İdolüm Tarkan

0
0

Magazin gündeminden düşmeyen, son dönemin en çok konuşulan ünlülerinden olan Aleyna Tilki, önceki gün Nişantaşı’nda bulunan butik bir mağazada alışveriş yaparken objektiflere takıldı.

‘BENİM MARKA TAKINTIM YOK’
Marka takıntısı olmadığını belirten şarkıcı, “Benim marka takıntım yok ama proporsiyon takıntım var. Bir de ‘Ruhu var mı?’ diye ona bakıyorum. Zaten yarı Türkiye, yarı yurtdışında yaşadığım için hususi olarak yurtdışına gitmiyorum. Orada çok kaldığım için alışverişimi yapıp geliyorum” ifadelerini kullandı.

21 yaşındaki başarılı popçu, kalbinden geçenleri yaptığını söyledi. Genç şarkıcı, “Ben onlara çok gülüyorum. Eskiden de her gün manşetlerde değil miydim? Zaten hep böyle anıldım, zaten hep magazin figürüydüm ve hep konuşuldum” dedi.

Tilki, “Her zaman formüllü şeyler yapmak yerine bazen de gönlümü görsünler isteyemez miyim? Hep bir formül yaparsam kalbin ne yapacak? Kalbimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.

‘ELEŞTİRİLERİN ODAĞINDAYIM’
Yeni sarkısının tanıtımı için robotla evlenmesini eleştirenlere kızmadığını ancak gönlüne göre hareket ettiğini açıklayan popçu, “Kızmadım, çıktığım günden beri eleştirilmeyen tek günüm olmadı” ifadelerini kullandı.

Tarkan örneği ile dikkat çeken Aleyna Tilki, “Mesela Tarkan’a sorsana her şarkısı tutmuş mu adamın? Tutmamıştır ama o bir efsane, bazen gönlünden geleni yapıyor, bazen de insanların istediği şeyi” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Robotla evlendim, belki herkes öyle bir şey yapmamı istemedi, belki de paralel evrende öyle bir hikaye içime doğdu. Beni eleştirebilirler, kalbimi ve hissettiklerimi asla eleştiremezler” açıklamasıyla şaşırttı.

Aleyna Tilki’den dikkat çeken açıklama: Paralel evrende içime öyle doğdu!Aleyna Tilki, Instagram hesabından İstanbul’un tarihi yapılarından olan Kız Kulesi’nde çekilen klibinin kamera arkası görüntülerini yayınladı. Çekimler için Kız Kulesi’nin çatısına çıkan şarkıcıya, çekim ekibinden görevliler yardımcı oldu. Aleyna Tilki, paylaşımına, “Büyük tarihi değerimiz Kız Kulesi’nin çatısında, dünyaca ünlü prodüktör Diplo ile yaptığım Türkçe bir şarkıya klip çektik. Klip 20 Ağustos Cuma günü yani üç gün sonra yayında olacak. Kariyerimin en değerli işlerinden birisi Sır. Kalbimi açtım, koydum ortaya ve sonra bir baktım her istediğim olmuş. Çok şükür çok teşekkür emeği geçen herkese” notunu ekledi.

Reklam Alanı