Ankara siyasetinde belgeli aşk skandalı!

0
0

TURKTIME/ÖZEL 

Ankara’da büyük bir aşk skandalı patlak verdi. AK Parti Diyarbakır eski Milletvekili İrfan Rıza Yazıcıoğlu’nun eşi Seza Yazıcıoğlu, kocasının 3 ayrı metresi ve bu kadınlardan 2 çocuğu olduğunu belirterek, boşanma davası açtı. Dava dilekçesinde eski vekilin metreslerinden birinin AK Parti Diyarbakır eski Kadın Kolları Başkanı, diğerinin TBMM eski Başkanlarından birinin yeğeni, 3’üncüsünün de TBMM’de sekreter olduğu belirtildi.

Dava dilekçesinde Yazıcıoğlu’nun metreslerine restoran açıp ev ve araba aldığı vurgulandı. Adres ve araç plakaları da verildi. Eski vekilin, ‘’Eczacı olan eşini ekonomik olarak sömürdüğü, 500 bin lira borçlandırdığı, cinsel ve psikolojik şiddet uyguladığı’’ anlatıldı. Üç çocuk annesi Seza Yazıcıoğlu, 20 milyon lira tazminat ve ayda 15 bin lira nafaka ile eşinin kendisine ve çocuklarına yaklaşmaması için tedbir kararı istedi.

ESKİ TBMM BAŞKAN YEĞENİ! 

Dava dilekçesinde Seza Yazıcıoğlu’nun, eşi tarafından aldatıldığını evine gönderilen bir zarf içerisinde İrfan Yazıcıoğlu’nun başka bir kadından olan çocuğuna ait kimlik fotokopisinin çıkması ile öğrendiği anlatıldı. Dilekçede, bu kadının TBMM eski başkanlarından birinin yeğeni olduğu belirtildi. 

Seza Yazıcıoğlu, ikinci aldatma olayını da TBMM’de sekreter olarak çalışan kadının telefonla arayıp eşiyle ilişkisi olduğunu söylemesi ile öğrendi. Dilekçede Rıza Yazıcıoğlu’nun bu kadına araba alarak olayı örtbas ettiği savunuldu. Üçüncü kadının ise AK Parti Diyarbakır eski Kadın Kolları Başkanı olduğu ve eski vekilin bu kadına bir restoran açtığı vurgulandı.

Reklam Alanı