Belediye Başkanı müjdeyi duyurdu

0
4

Bodrum Belediye Meclisi bugün salgın hastalık nedeniyle belediye taşınmazlarından kaynaklanan alacakların ötelenmesi ile ilgili olarak olağanüstü toplantı yaptı.

Belediye Başkanı Ahmet Aras, salgın hastalık ile ilgili ilçede yaşanan son gelişmeleri paylaşarak, “Bodrum’da şu anda tablo kötü değil hatta iyi bile diyebiliriz. Hastanelerimizde her şey kontrol altında gidiyor. Kamu kurum ve kuruluşlarda alınan önlemler yerinde” dedi.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Bodrum Belediye Meclisi Belediye Başkanı CHP’ li Ahmet Aras başkanlığında açık havada toplandı. Toplantıda meclis üyeleri ile katılımcılara Kemal Atatürk imzalı maskeler dağıtıldı.

“BODRUM’DA SALGIN HASTALIKTA DURUM İYİ”

Belediye Başkanı Aras açılış konuşmasında salgın hastalık sürecinde Bodrum’da gelinen sürecin kötü olmadığını belirterek “Bodrum’da şu anda tablo kötü değil hatta iyi bile diyebiliriz. Hastanelerimizde her şey kontrol altında gidiyor. Kamu kurum ve kuruluşlarda alınan önlemler yerinde. Bu dönemde mülki idaremize ve birbirine destek veren Bodrum halkına da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Reklam Alanı