Demet Akalın müjdeyi verdi!

0
0

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında çoğu vatandaş evlerini ve hayvanlarını kaybetmişti. Büyük yangından zarar görenler için tüm Türkiye seferber olmuş, bölgedeki vatandaşlara yardım ulaştırabilmek var gücüyle çalışmıştı.

Yangın felaketinde hem sosyal medyada hem de yardım kuruluşları aracılığıyla yaraları sarmaya çalışan ünlü şarkıcı Demet Akalın, yangında kaybettiği evinin bahçesine attığı yatak üstünde uyuyan Fatma Öksüzoğlu bulmak için harekete geçmişti.

DEMET AKALIN SÖZÜNÜ TUTTU

Demet Akalın müjdeyi verdi! Fatma teyze evine kavuşuyorTwitter hesabından paylaşım yapan 49 yaşındaki şarkıcı, “Teyzemi buldum. Evini döşemesi, yatağı bizden…” ifadelerini kullanmıştı. Bir çocuk annesi Akalın, Fatma Teyze’ye verdi sözü tuttu. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından Fatma Teyze için yaptırdığı evi paylaşmıştı.

Dün de evin son halini paylaşan Demet Akalın, gönderisine; “Haftaya Fatma teyzemin evini full teslim ediyoruz. Çok güzel oldu be” notunu düştü.

Afet bölgelerine yardım için elini taşın altına koyan ünlü isim, en yakın zamanda yardım derneği kuracağını da belirtmiş ve “Çok yardım geliyor. Haluk (Levent) nasıl kurdu acaba? Şu dünyada işe yaradığını hissetmek…” şeklinde konuşmuştu.

Reklam Alanı