Ebru Şallı’dan yürek yakan 23 Nisan paylaşımı

0
0

Ebru Şallı, 23 Nisan’ı vefat eden oğlunun görüntüleriyle kutladı. Bir hafta önce 9 yaşındaki oğlunu toprağa veren Şallı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı oğlu ile olan eski görüntüleri paylaşarak kutladı.

Eski manken Ebru Şallı’nın Harun Tan ile olan evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz hafta lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Evlat acısı yaşayan Şallı, Çocuk Bayramı’nı da oğlu ile bir videosunu paylaşarak kutladı.

23 NİSAN PAYLAŞIMI DUYGULANDIRDI
Geçtiğimiz hafta oğlunu toprağa veren Şallı, 6 yıl önce kendi adını taşıyan programının 23 Nisan özel bölümünde Pars’ı ağırlamıştı. Şallı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yılını Instagram sayfasında paylaştığı o görüntülerle kutladı. Şallı paylaşımını “23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun. Hep kutladık hep” notuyla yaptı. Şallı’nın paylaşımını gören Cengiz Abazoğlu, Ömür Sabuncuoğlu, Özge Ulusoy, Didem Soydan, Uğurkan Erez, Lara ve Demet Şener gibi ünlü isimler, taziye yorumu yaparak Şallı’ya destek oldu.

Reklam Alanı