Feyzioğlu’ndan eleştirilere yanıt

0
0

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medyadan yaptığı canlı yayın sırasında “FETÖ’cü oldun” şeklinde yorum yapan takipçisine “Sen kim oluyorsun da bana FETÖ’cü diyorsun. Aşağılık” sözleriyle karşılık verdi.

Koronavirüsle mücadele kapsamında ‘evde kal‘ çağrısına uyan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı. Kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Fevzioğlu, gelen bir yoruma sinirlendi.

“FETÖ’CÜ OLDUN” YORUMUNA ÇOK KIZDI
Yayın sırasında “FETÖ’cü oldun” diyen takipçisine cevap veren Fevzioğlu, “FETÖ ile mücadeleme laf ettirmem. Bana FETÖ’cü diyenlerin alnını karışlarım. Ben ömrümü verdim FETÖ ile mücadeleye… Şimdi bana FETÖ’cü diyenler, onlar FETÖ’cü. Hadi oradan. Yallah. Terbiyesiz adam. İmanıma laf ettirmem, milliyetçiliğime laf ettirmem, FETÖ ile mücadeleme laf ettirmem.” diye konuştu.

“SEN KİM OLUYORSUN, AŞAĞILIK”
“Sen git FETÖ’cülerin yalakalığını yap, kuyruğuna yapış. Sen git düşmanımın düşmanı dostumdur diyen FETÖ’cülerin peşine yapış” diyen Fevzioğlu, tepkisini şöyle sürdürdü: “Sosyal mesafeyi azaltıp, gel de yüzüme konuş. Sen kim oluyorsun da bana FETÖ’cü diyorsun. Aşağılık. Hakarete hakaretle cevap verilebilir. Bu ülkede FETÖ ile yanyana getirilemeyecek 3 kişiden biri benim.”

Reklam Alanı