Gonca Vuslateri: Ağrıdan ağlama geliyor!

0
0

Koronavirüse yakalandığını “Sonuç: pozitif. Herkes kendine dikkat etsin. Sıfır anksiyete geçirmeden geçsin gitsin. Amin. Korkeyrum” sözleriyle duyuran Gonca Vuslateri’den yeni bir paylaşım geldi.

Hastalık sürecinde zor anlar yaşadığını söyleyen 34 yaşındaki oyuncu, sevenlerine uyarılarda bulundu.

“LÜTFEN KENDİNİZİ KORUYUN”

Twitter hesabından açıklama yapan Vuslateri, şu ifadeleri kullandı:

“Ciddi anlamda insana ağrıdan ağlama geliyor. Kimseyi dinlemedik etmedik diyemem. Maskeler, eldivenler gezdik. İnsanın ciğerlerinde halay çekiyorlar. Sizi kalabalığa çekmek isteyen biri ‘zaten dikkatliyiz’ diyorsa, hastalık geçer-o bilinç kalıcıdır. Lütfen kendinizi koruyun.”

Bugün sabah saatlerinde Instagram hesabndan da bir açıklama yapan Gonca Vuslateri sevenlerinden “Seni seviyorum Gonca” mesajı beklediğini ifade etti:

“Covid 3. Gün. / ve dün burnumu biraz açsın diye içine kekik yağı döktüğüm bir tencere kaynar suyu belimden aşağı foşş diye dökerek İstanbul’u ayağa kaldırdım. Çığlıklarımla..

Kök hücre tedavisi ile kısa zamanda sağlığıma kavuşacağım. Harika projemden 10 gün daha uzaktayım ama inanıyorum ki bu da geçecek.. neler neler geçmedi ki.. Cihangirim.. köpeklerim .. sokak kedilerim size emanet bi kaç gün. Sedasyonu almadan önce son cümlem şuydu “Cissy’nin ilaçları..”

Covid daha iyi .. “abla sana olanlar olmuş biz çok tutmayalım” gibi davranıyor dünden beri..

Her defasında ve her dakika benimle ilgilenen sağlık personellerini uykumda dahi alkışlıyorum burda.. Elleri dert görmesin.. Yine hayatımı kurtardınız.. var olunuz!

Gözlerim acuk şişti tabii.. şuraya bi “seni seviyorum Gonca” yazarsanız oh ne ala!????

Sağlık! En önemlisi sağlık.
Gerisi gelir..”

Reklam Alanı