Hande Ataizi’den evlilik sorularına yanıt

0
1

Kanal D’nin iddialı yeni dizisi ‘Camdaki Kız’ ile ekranlara gelen Hande Ataizi, önceki gün Nişantaşı’nda nişanlısı Dinç Aydoğdu ile objektiflere takıldı. Ataizi ve nişanlısı, basın mensuplarının mutlu evlilikle ilgili sorularına yanıt verdi.

“Evlenince ayrı ayrı evlerde yaşamak olur mu?” şeklindeki soru üzerine Dinç Aydoğdu “Kültürümüzde öyle bir şey yok ne münasebet” diye yanıt verirken, araya giren ünlü oyuncu ise henüz mutlu evliliğin bir formülü olmadığını anlattı.

Oyuncu, “Herkesin kendi dinamiği, ayrı yaşamak kötüdür, aynı evde yaşamak iyidir diye bir şey yok yani. Bu iki kişinin arasında olan bir şey. Öyle uygun gördülerse o da bir bakış açısı. Herkes bir şeyler deniyor, bunun formülü bulunamadı daha. Uzun süreli evlilik, mutlu evlilik nasıl yaratılır nasıl olur? Onun formülü olmadığı için bu iki kişinin kararı” ifadesini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde ‘Camdaki Kız’ dizisinde canlandırdığı ‘Cana’ karakteri hakkında konuşan güzel oyuncu, ilk bölümdeki öpüşme sahnesiyle ilgili soruyu da yanıtladı.

Hande Ataizi, rol gereği partneri Feyyaz Şerifoğlu ile öpüştüğü sahneyle ilgili soru üzerine, konservatuarda bu gibi durumların eğitimlerini aldığını söyledi.

Başarılı oyuncu, “Ben oyuncuyum, biz zaten konservatuarda bunların eğitimini alıyoruz. Bu sadece ben değil, tüm oyuncuların gerekliyse yapması gereken bir şey. Oyuncuysan hani çıkışın ona yönelikse, senaryo ne gerekiyorsa, orada ben yokum, ‘Cana’ diye biri var. Orada ne gerekiyorsa onun duygusu neyse onu çıkartmaya çalışıyor ve miş gibi yapıyoruz. Öyleymiş gibi yapmak yani gerçek hayat değil, bir şeyi öyleymiş gibi yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Reklam Alanı