İstanbul’un göbeğinde silahlı saldırı

0
0

Olay, Şişli, Cumhuriyet Mahallesi Ergenekon Caddesi üzeri’nde meydana geldi. İddiaya göre, biri kadın iki kişinin bulunduğu otomobil ile iki kişinin bulunduğu otomobil sürücüleri trafik kavgasına tutuştu. Kavgada otomobilden inen kadın elindeki bıçakla diğer otomobilin sürücüsünü başından hafif yaraladı. Daha sonra yoluna devam eden otomobili takip eden saldırganlar kavga ettikleri kişinin otomobilinin önünü kesti. Yanında kadın olan saldırgan tabancasını çekerek 4 el ateş etti. Kurşunlar şans eseri kimseye isabet etmezdi. Önü kesilen otomobil sürücüsü Mehmet Şefik Bilici, başına isabet eden bıçakla hafif şekilde yaralanırken yanındaki arkadaşı ise saldırıdan yara almadan kurtuldu.

İlk kavgada Mehmet Şefik Biliciyi bıçakla başından hafif yaralayan kadın ve yine Mehmet Şevket Bilici’ye otomobilinin önünü keserek tabancayla ateş eden erkek kendi otomobillerine binerek olay yerinden kaçtı.

ÇOK SAYIDA POLİS SEVK EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri saldırının olduğu Ergenekon Caddesini trafiğe kapatarak incelemelerde bulundu. Yaralı Mehmet Şevket Bilici, ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılırken polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Bu arada saldırının olduğu yerde toplanan vatandaşları polis sosyal mesafe kurallarını hatırlatarak uyarılarda bulundu.

Reklam Alanı