Medya Bayrakçıya “Kaynağını açıkla” diyebilecek mi?

0
1

Saraya giden CHP’li haberiyle geçtiğimiz günlerde “Kaynağını açıkla” baskılarına hedef olan gazeteci Talat Atilla, Türk medyasına çağrıda bulundu.

Külliyeye çıkan CHP’li haberinden sonra neredeyse tüm basının “kaynağını açıkla” diye baskı yaptığı Talat Atilla’dan medyaya çağrı.

Katıldığı CNN Türk programında “Kaynağım Kılıçdaroğlu, grup başkan vekili Özkoç’u çağırıp , özür mahiyetinde bir açıklama yap, yoksa disiplin işler” dedi.

Özkoç: “Kimi disiplinle tehdit ediyorsun beni, seni getiren irade isterse ikimizi de götürür ” yanıtını verdi.
Bunun üzerine Bayrakçı; “Kaynağımı açıklarsam kim bana güvenir” dedi.

Gazeteci Talat Atilla ise; Twitter hesabında şu ifadelere yer verdi;

Şerefli ( !) Türk Medyası bakalım Hakan Bayrakçı’ya da bana yaptıkları gibi “KAYNAĞINI AÇIKLA” diyecek mi?
Demeyenlerin çifte standartı ve şereflerinin kilosunu tek tek deşifre edelim/edeceğim!

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”tr” dir=”ltr”><a href=”https://twitter.com/ahakanbayrakci?ref_src=twsrc%5Etfw”>@ahakanbayrakci</a> Şerefli ( !) Türk Medyası bakalım Hakan Bayrakçı&#39;ya da bana yaptıkları gibi &quot;KAYNAĞINI AÇIKLA&quot; diyecek mi? <br>Demeyenlerin çifte standartı ve şereflerinin kilosunu tek tek deşifre edelim/edeceğim! <a href=”https://t.co/y4iHNjv3FT”>https://t.co/y4iHNjv3FT</a></p>&mdash; Talat Atilla (@TalatAtilla) <a href=”https://twitter.com/TalatAtilla/status/1236222115554177025?ref_src=twsrc%5Etfw”>March 7, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Reklam Alanı