SEVGİYE ALDANANLARIN KAOS TAŞIYICILIĞI

0
1

 

O kişiyi sevdiğinizi düşünüyorsunuz ama kendinize zarar veriyorsunuz!

Severken, sevdiğiniz biri ile bir anıyı canlandırırken telepatik bağlantı kuruluyor ama siz bunun farkında olmadan ;
“ne güzel tatlı yemiştik hani sahilde” diye düşünüyorken, tam aklınıza “Allah belasını versin simitçi de bana sarkmıştı” diyorsunuz.. Tam orası can bulacakken “annemin kokusu ne güzeldi” diye düşünüyor, tam o anda “kanal istanbul’a ne gerek var, yapılırsa bir sürü insan ölür!” diye otomatikman bu seferde ölen insanlara bağlantı kuruyorsunuz…Ama gaflette devam ediyorsunuz, düşünmeye….Bir video, bir haber çıkıyor o sıra karşınıza.. “kazadaki adamın yüzü de ne dağılmış!”..diyorsunuz..Bu böyle akşama, sabaha dek devam ediyor!

Amaaaaa hani tatlı yediğin, ilk telepatik bağlandığın, tatlı yediğin kişi var ya.. Hani çok çok sevdiğin, hani aklından çıkaramadığın..Hani yere göğe sığdıramadığın!

Evet, işte onun kaderini bi çırpıda alt üst ettin!!!”” Hani seviyordun ? Ölenler ne alaka? Ne alaka simitçi?

İşte aklın ilk dolaştığı, bağlantı kurduğu kişi, olay anı neydi? O kişiye bağlandığında, sen nelerle meşgul oluyorsun? Çünkü o kişinin frekans yapısına uyumlandın..İster bil, ister bilme.. Bu böyle bişey..Bu çok karmaşık bir yapı da diyebilirim…

Nasıl internet ile dünyaya açılıyorsan, sevgi ile de telepatik dünyalara açılıyorsun. Ama bir cihaz aracılığı ile internete bağlandığını görüyorsun ama internet napıyor? Olumlu, olumsuz herşeye bağlanıyor..Seçim de senin! değil mi? İşte sevgi ile de herşeye bağlanılıyor…..Akıl gezdiği yerleri, olayları, kişileri varsaymaya başlıyor..Nasıl ki web tarayıcıda açtığınız siteyi izliyor veya okuyorsunuz..Akıl da öyle geziniyor..Sörf yapıyor, yaşanmışlıklar ve yaşanmamışlıklar arasında..Akıl sörf yaparken de siz kör gibi dolaşıyorsunuz ya..Bir o anıda, bir diğer konuda derken sistem çöküyor ya da virüs kapıyorsunuz..Yani o kişilerin olumsuz taraflarını akıl yoluyla kendi hayatınıza uyarlıyorsunuz..Nasııııl? Telepati yoluyla…Ama sizin hayatınızda da böyle bir eşleşme yok…

Yani artık bulunduğunuz ortamda ne tatlı yediğin kişi var, ne de aklından geçen kanal İstanbul! Ne simitçi var, ne ölenler!
Ne oluyor o zaman? Zulüm başlıyor…Çünkü eşleşme yok…Nesnesel dahi iletişim kuruluyor ama taşıma gerçekleşemiyor..

Çünkü; aklınızdan geçenlerle şu an bulunduğunuz ortamın hiç mi hiÇ alakası yok! Ne oluyor?

Hayatınızda terslikler başlıyor ve attığınız tek adım rast gitmiyor..Üstüne üstlük bazen de o “seviyorum!” diye bağlandığınız kişiyi dünyanın en zengini haline dönüştürüyorsunuz ama sizde yine zerre değişiklik yok hatta zarar görüyorsunuz, çünkü artık açık kanal var, bağlantı var ve akım var..Ve siz yine o zihni kapattığınızda yani pc’yi kapatmış gibi veya ayette “önceden yolladıklarınız” denildiği üzere zihin dünyanızda tüm topladığınız pis enerji ve olumsuzluklar ile gerçek hayatınızda başbaşa kalıyorsunuz!!!!
Hayatınızda bir kere bile huzurlu olamıyorsunuz!

Niye? Telepatik bağlantı kurdunuz, farkında olmadan, “seviyorum” ayağına … Sonra da faydasız işler/düşler peşinde koştu, düşünceniz!

Hadi şimdi bakın başınızın çaresine! Bu gidişatınız, doğru gidişat değil!!!

Esra SÜNTAR

Reklam Alanı