Survivor’da bomba değişiklik

0
1

Survivor 2020 son bölümde Acun Ilıcalı birleşme partisinin ardından ilk konsey toplantısını yaptı. Survivor’da yeni dönem başladığını söyleyen Acun Ilıcalı, “Ünlüler takımından bir erkek yarışmacı, gönüllüler takımından bir erkek yarışmacı ile yer değiştirecek” açıklamasını yaptı.

Survivor 2020 yeni bölümüyle 14 Nisan Salı akşamı ekranlara geldi. Birleşme partisinin ardından bu hafta eleme olmazken, Acun Ilıcalı ise yeni dönem hakkında yarışmacılara bilgi verdi. Survivor’da artık çeyrek final de yapılacağını söyleyen Ilıcalı, takımlarda da değişiklik yapılacağını belirtti.

 

SURVIVOR’DA ÇEYREK FİNAL DÖNEMİ BAŞLIYOR!

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarını heyecanlandıran yeni gelişmeyi duyurdu. Ilıcalı, daha önce hiçbir Survivor’da uygulanmayan çeyrek final sisteminin bu yıl yarışmada uygulanacağını açıkladı. Buna göre yarışmada final aşamasında önce çeyrek final aşaması olacak ve 8 yarışmacı çeyrek finalde mücadele edecek. Ilıcalı ayrıca takımlardaki dengeleri sağlamak için iki erkek yarışmacının da takımının değiştiğini söyledi.

Ilıcalı yaptığı açıklamada, “Çeyrek final bundan sonraki ilk durağınız. Çeyrek finalden sonra Survivor’da bazı şeyler değişecek. Çeyrek finale 8 yarışmacı katılabilecek. Çeyrek finalden sonra sizlere yeni açıklamalar yapılacak.” ifadelerini kullandı.

ÜNLÜLER TAKIMINDAN GÖNÜLLÜLER TAKIMINA KİM GEÇTİ?

Survivor’da ünlüler takımından, gönüllüler takımına geçen isim Berkan oldu.

survivor-unluler-takimi-berkan-karabulut-kimdir-boyu-kac-nereli

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN ÜNLÜLER TAKIMINA KİM GEÇTİ?

Gönüllüler takımından ünlüler takımına geçen yarışmacı ise Yunus Emre oldu.

1200x627-survivor-yunus-emre-ozden-kimdir-ve-kac-yasinda-yunus-emre-boyu-kac-ve-nereli-1586519550937

Reklam Alanı