Usta sanatçıdan samimi itiraf: Ben aşksız yaşayamam!

0
1

Zerrin Özer, “Şahaneyim, sizleri çok özledim. Çok iyiyim sağlığıma çok dikkat ediyorum. Çok güzel bir ortam. 1.5 senedir evdeyim. Evden dışarı çıkmadım, tatil falanda yapmadım. Sadece çalıştım hayvanlarımla ilgilendim. Ablalarım bende kalıyor aile saadeti, öyle” dedi.

Güzellik anlayışını açıklayan sanatçı, “Çok farklı bir branş benim İçin. Yine görsellikte beğendiğim, yani hakikaten hak eden bir insana kendi şahsım adına oy vereceğim. Benim için güzellik, görsel çok önemli. Ama bence yüreğininde güzel olması çok daha önemli” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hesabında, “Ben geçmişimi dürdüm, büktüm, çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir” paylaşımının hayvanseverler tarafından eleştirilmesi sorulan Özer, “Ben ona kahroldum…”

“BENİ BİLEN BİLİR”

“O tamamen bir deyim, ünlü bir yazarın söylemi. Ben o köpeklere kurban olurum. Kendim yemem, o köpeklere hayvanlarıma yediririm. Zerrin Özer’i bilen bilir” şeklinde konuştu.
Özel hayatı sorulan Özer, “Hiç kimse yok hayatımda. Olsa bilirsiniz, ayrılıklardan sonra hemen birlikte olmalara karşıyım. Yani biraz insan üzüntülerini de yaşamalı, sevinçlerini de yaşamalı veya kendine bir zaman ayırmalı. Kendi ile vakit geçirmeli…”

“Ben de işte kendimi hayvanlarıma canlarıma evlatlarıma vakit ayırıyorum. Bunun haricinde zaten ben birisi ile olsam zaten siz görürsünüz veya söylerim…”
“Eğer ben bir insanla berabar olsam onu sizden niye saklayayım? O insana saygısızlık etmiş olurum. Hem de her şeyden önce kendime saygısızlık etmiş olurum. O yüzden şu anda hayatımda kimse yok” dedi.

“BEN AŞKSIZ YAŞAYAMAM”
Sanatçı, “Kendinizi aşka mı kapattınız?” sorusuna? ise, “Ne münasebet, ben aşksız yaşayamam ki, olur mu? Bütün hayatım boyunca aşk şarkıları söyledim…Bir de ben akrep burcuyum, yani aşk cok önemli bir şey. Sevgi cok önemli birliktelik önemli. Ben işin manevi taraflarındayım tabii ki” yanıtını verdi.

Reklam Alanı