Bjelica’dan F.Bahçe açıklaması

0
1

Fenerbahçe ile adı anılan 48 yaşındaki teknik adam Nenad Bjelica, sarı lacivertli kulüple ilgili flaş bir röportaj verdi.

Fenerbahçe ile görüştüm, evet. Ancak, bir anlaşma yok. Hala görüşmelerimiz devam ediyor. Türk medyasında yer alanlar ve daha sonra Hırvat medyasında çıkan haberlerin %95’i doğruyu yansıtmıyor. Ne kadar maaş alacağım, sözleşme şartları, transfer listesi vs. %95’i doğru değil.”

“DİĞER TÜM TEKLİFLERİ KENARA KOYDUM”
– Yüzde 5’lik doğru olan kısmı nedir?
“Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. 30 milyon taraftarı var. Her teknik direktör için ilgi çekici bir mücadeledir. Ancak, henüz bir anlaşma yok. Anlaşma olacak mı, bunu da bilmiyorum. Diğer tüm teklifleri bir kenara koydum. Çünkü, Fenerbahçe benimle ilgilenen en büyük kulüp. Eğer Fenerbahçe ile anlaşamazsam, diğer tekliflere bakacağım.”

“ALİ KOÇ İLE 3 KEZ GÖRÜŞTÜM”
“Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile 3 kez görüştüm. İlk ikisi biraz tanışma gibiydi. Üçüncü görüşmede tüm şartları konuştuk. Kendisi, Türkiye’nin en güçlü insanlarından biri.”

“DİNAMO’DAN TRANSFER, ŞARTLARA BAĞLI”
– Anıl Dilaver, Petkovic, Orsic, Juranovic, Melnjak’ın adı Fenerbahçe ile geçiyor. Bunlarla birlikte herhangi bir Dinamo Zagreb oyuncusunu Fenerbahçe’ye almak ister misin?
“Bu şartlara bağlı, finansal imkanlara bağlı. Dinamolu oyuncuların birçoğu çok üst seviyeye çıktı. Ancak, kendimle beraber kesin götürürüm diyeceğim oyuncu yok. Bu konuda Fenerbahçe ile hiç konuşma yapmadık, çünkü henüz el sıkışmadık. Ancak, tekrar ediyorum; Fenerbahçe ile henüz anlaşma aşamasındayız. Finansal detaylar konusunda henüz anlaşma sağlayamadık.”

Reklam Alanı