İKİ BAŞKANIN ‘YAZIKLAR OLSUN’ DEDİRTEN FOTOĞRAFLARI

0
0

Gazeteci Talat Atilla, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Vatandaşa ‘Geber’ diyen müdürü görevden alan iktidarı alkışlıyorum. ” dediği paylaşımda, AK Parti’nin Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan ve Kadın K. B. Yasemin Uygun’un vatandaşın evine ayakkabıyla girmesini ise eleştirdi.

Çocuklarının aç olduğunu ve bu yüzden sokağa çıkarak çöp topladığını ve dilendiğini söyleyen vatandaşın videosunu “Geber” diyerek paylaşan Aile ve Sosyal Hizmetler İstanbul İl Müdür Yardımcısı Nail Noğay’ın tavrı ve olayın akabinde iktidarın Noğay’ı görevden alması Talat Atilla’nın da gündemindeydi.

Konuyla ilgili Twitter hesabından paylaşım yapan Atilla, “Vatandaşa ‘Geber‘ diyen müdürü görevden alan iktidarı alkışlıyorum.” dedi.

“NAMAZ KILINAN ÖRTÜYE BASILMASININ HESABI SORULMALI”

AK Parti’nin Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan ve Kadın Kolları Başkanı Yasemin Uygun’un yaşlı bir kadının evine ayakkabıları ile girmesine ise tepki gösteren gazeteci Talat Atilla, ” AK Parti’nin Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan ve Kadın K. B. Yasemin Uygun’un yaşlı bir kadının evine ayakkabıları ile girmesi, namaz kılınan, yemek yenilen örtüye ayakkabıları ile basmasının hesabı sorulmalı.” ifadeleriyle tepkisini gösterdi.

Reklam Alanı