Ünlü sunucu koronavirüsü yendi

0
0

Günlerdir koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören ünlü sunucu Burak Akkul hastalığı yendi. Eşi Seda Akkul ile bir video çekerek müjdeli haberi veren Akkul, “Yendim seni korona” dedi.

Koronavirüs nedeniyle tedavi gören sunucu Burak Akkul, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla hastalığı yendiğini duyurdu. Akkul hasta yatağından çektiği videoda “Yendim seni korona” diyerek sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Ayrıca Burak Akkul’un eşi Seda Akkul da videoda eşinden sonra söz alarak hastalığı yendiklerini duyurdu.

“EŞİMLE NEGATİF RAPORLARIMIZI ALDIM”
Televizyonda hazırlayıp sunduğu ‘Çok Gezenti’ programıyla bilinen ünlü sunucu Burak Akkul ile eşi Seda Akkul, bir süre önce korona virüs nedeniyle tedavi altına alınmışlardı. Bir süredir yoğun bakımda tedavisi süren Burak Akkul, bugün hasta yatağında yatarken video çekerek sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Akkul, “20 gün yoğun bakımda uyutulmanın ardından servis odasındayım. Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesinde Dr. Mehmet Altıntaş ve hastane ekibine bir süre daha emanetiz. Seda Akkul ile 2. Covid-19 negatif raporlarımızı aldık. Ben biraz daha güçlenince evimize döneceğiz” ifadelerine yer verdi.

Reklam Alanı