Milletvekili ve başkanlardan bisiklet turu

0
0

Burdur’un Bucak ilçesinde bisiklet kullanımına farkındalık oluşturmak amacıyla AK Parti Milletvekili Yasin Uğur, Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Oğuz bisiklet turu yaptı.

AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Yasin Uğur, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve AK Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz’la Bucak’ta bisikletle şehir turu attı.

Milletvekili Uğur, “Bucak Belediye Başkanımız Emrullah Ünal’ın bisiklet kültürü ve kullanımını yaygınlaştırmak için başlatmış olduğu bisiklet kullanım kampanyasına bizler de İlçe Başkanımız Mustafa Oğuz ile destek verdik. Bisiklet kullanımının ilimiz ve ilçelerimizde yaygınlaştırmak ve farkındalık oluşturmak için, Bucak ilçemizde küçük bir şehir turu attık. İlçemiz topografik olarak günlük işlerde bisiklet kullanımına oldukça uygun. Bisiklet kullanımının sağlık, ulaşım, çevre ve tasarruf anlamında birçok faydası var. Ayrıca bisiklet kullanımı şehirlerimizin otopark ihtiyacını en az seviyeye indiriyor. Bu anlamda bisiklet kullanımının ilimizde ve ilçelerimizde yaygınlaştırılmasını bizler de destekliyoruz” dedi.

Reklam Alanı